Росіяни не видають мешканцям розбомбленого Маріуполя гуманітарну допомогу. Про це 24 канал повідомляє з посиланням на дані спецслужб.

Важливо Десятки тисяч вбитих, фільтраційні табори та епідемічна катастрофа: інтерв'ю з мером Маріуполя

Окупанти бояться маріупольців і ходять лише з охороною

Продуктів та води критично не вистачає. Багато людей можуть отримати їжу фактично за рабську працю з розбирання завалів та поховання тіл загиблих,
– розповіли джерела.

Обіцяні гроші росіяни не виплачують. Ба більше, подекуди вони навіть кидають місцевих з оплатою їжею.

Попри і так жахливу ситуацію та відсутність їжі, окупаційні війська планують видавати гуманітарну допомогу лише людям з інвалідністю.

Водночас російські чиновники поселилися в хороших умовах у Мелекіному на базах відпочинку "Чайка"та "Троянда". Сидячи в комфорті та з усіма благами цивілізації, вони займаються "керівництвом з відновлення" міста.

У "Троянді" російську "комісію" охороняють посилені загони окупантів. У Маріуполь загарбники їздити бояться, тому вилазки роблять виключно з охороною.

Вони бояться людей, яким розбомбили місто,
– наголосили в спецслужбі.

Цікаво "Про такі операції треба писати книги": у розвідці розповіли про сміливі вильоти на "Азовсталь"

Останні новини про ситуацію в окупованому Маріуполі

  • Зранку 10 червня розвідка Великої Британії попередила про те, що Маріуполю загрожує великий спалах холери. Інфекції досить просто поширитися, адже вулиці міста завалені трупами, які розкладаються на сонці, водопостачання і каналізації немає, а у дворах багатоповерхівок лежать гори сміття та відходів, які не вивозили ще з початку повномасштабної війни.
  • Російські окупанти заявили, що закривають місто на карантин. Водночас у Ростові-на-Дону вони відкривають інфекційні відділення, щоб лікувати заражених російських солдатів. Про маріупольців, ясна річ, держава-агресорка не думає.
  • Загарбники вже почали видавати пенсіонерам зарплати в рублях. Військові привезли в місто цілу купу російської готівки, яка практично нічого не варта.
  • Багато маріупольців досі живуть у підвалах, адже їхні домівки зруйновані. Підвал – єдине місце, де вони можуть заночувати.
  • Особливо вражає цинізм проросійських бойовиків з квазіреспубліки в Донецьку. Вони радіють, що змогли вивезти з розбомбленого Маріуполя тролейбуси європейського типу, вцілілі дитячі майданчики та сучасну медичну техніку. При цьому жорстоко додають, що маріупольцям ці блага тепер "не потрібні", а от так званих "днрівців" чекають "великі зміни".

До теми дивіться відео про те, що окупанти в Маріуполі остаточно відмовилися від пошуку загиблих: