Речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про чергові крадіжки загарбників. Цього разу знову відзначились бойовики із так званої квазіреспубліки з Донецька.

До теми Крадуть, як востаннє: росіяни вивозять до Криму товари з херсонського "Епіцентру"

"Русскій мір" прийшов в Україну, щоб убивати та красти. Тепер у недореспубліці заживуть по-багатому,
– каже Братчук.

Вони радіють, що з Маріуполя тепер вивезуть європейського зразка тролейбуси. Адже такого їм бачити не доводилось – "русскій мір" такого просто не має.

За словами Братчука, вцілілі дитячі майданчики, медичну техніку та інше також вивозять.

Братчук показав фото повідомлень з місцевих пабліків на окупованих територіях. Там людям хваляться, що з Маріуполя пригнали аж 12 майже нових тролейбусів. На них збираються приліпити російську символіку. При цьому кажуть, що тепер люди нарешті зможуть їздити транспортом європейського зразка.

Також анонсують, що з Маріуполя перетягнули й нові дитячі майданчики, які також розмістять на окупованих територіях Донбасу в невизнаних республіках. А лікарні навіть збираються "модернізувати" сучасною медтехнікою з того ж таки Маріуполя, яку нахабно вкрали.

Мародерство росіян

  • Масштаби крадіжок сягнули таких розмірів, що родичі російських окупантів перепродують речі, які підступно вкрали в українських громадян. Це доводить розмова окупанта з дружиною, яку перехопила Служба безпеки України. В розмові можна почути, що вони намародерили мікрохвильовку, вентилятор, кавоварку, мультиварку, чотири телевізори та іншу побутову техніку.
  • А у Маріуполі розграбовують не лише речі, а й місцевий порт. В акваторію Маріупольського порту зайшло вже друге судно під російським прапором. Воно швартується для навантаження металопрокату. Російські військові вже почали вивозити український метал з порту Маріуполя. Докази цього є у журналістів-розслідувачів.
  • Коли ж росіяни розуміють, що скоро прийдуть ЗСУ і їм доведеться тікати з територій, які окупували, то шаленіють просто у своєму мародерстві. Вони хапають усе, що їм трапляється. Місцевий чоловік розповідав, що у нього російські окупанти вкрали дублянку, електродриль і вудку, яку він тільки купив.

"Друга армія" світу дійшла до того, що солдати крадуть награбоване одне в одних: дивіться відео