Відомо, що російський громадянин родом з Курська. Тож інформацію про інцидент повідомили місцеві телеграм-канали, пише 24 Канал.

Дивіться також Ґвалтували вагітних та дітей на Київщині: в Україні судитимуть двох російських солдатів

Що відомо про інцидент з російським політиком

Росіянам постійно не щастить в Україні. Цей раз не став винятком для Ішкова. Відомо, що йому в Маріуполі пробили голову монтуванням.

Миколу Ішкова госпіталізовано, а нападників затримано,
– заявили пропагандисти.

Щоправда, вони не пояснили, ким були нападники та чому Ішкову прилетіло по голові. Хоча відомо, що він у 2022 році балотувався у міські депутати Курська від партії "Справєдлівая Расія", проте зняв свою кандидатуру,

Деякі телеграм-канали зазначили, що Ішков нібито "активіст з Курська". За їхніми даними, у нього струс мозку. Ба більше, пишуть, що нападники насправді не затримані.

Проте сам Ішков заявив, що нібито знає, хто на нього напав. Зокрема, мовиться про "ждунів", які чекають на повернення Маріуполя під контроль України". Саме так він назвав людей, які хочуть жити на своїй землі та у своїй державі, а не під окупантами.

Останні новини Маріуполя

  • У Маріуполі місцеві партизани знеструмили базу російської армії. Зокрема, місцевий спротив знешкодив трансформаторні установки в районі між ЖМР 23 та селом Старий Крим. Саме вони забезпечували світлом базу росіян.
  • Росіяни розуміють, що Україна деокупує Маріуполь, тож готуються. Там вони намагаються приховати сліди своїх воєнних злочинів. Зокрема, в центрі міста, де навколо площі Свободи цілий квартал спалених будинків, окупанти ззовні їх нібито "приводять" до ладу, проте всередині – залишають попелище.
  • Володимир Зеленський зауважив, що 23 – 24 вересня День міста святкують 17 українських міст. Зокрема, й тимчасово окупований Маріуполь Донецької області та Мелітополь Запорізької. Президент України запевнив, що ці міста обов'язково знову стануть нашими, ми визволимо їх від російських загарбників.