Українські підрозділи Сил оборони заблоковані саме в районі "Азовсталі". Окупанти поновили штурмові дії на окремій території комбінату.

До теми Тримаються як герої: захисники Маріуполя заспівали у сховищах "Азовсталі"

Ворог атакує "Азовсталь" з авіації

Аби взяти під контроль "Азовсталь", російські війська обстрілюють підприємство з авіації. В цей час в укриттях заводу, зазначимо, перебувають сотні цивільних людей та поранені.

Саме на Донецькому та Таврійському напрямках – активні бойові дії

Саме на Донецькому та Таврійському напрямку ворог проводить активні бойові дії. У напрямку Лиману сили противника активно обстрілюють українські позиції. На Попаснянському напрямку – росіяни хочуть встановити повний контроль над Попасною. Також у планах ворога відновити наступу на Сіверськ та Лиман.

Вже третю добу окупанти штурмують "Азовсталь"

Вже третю добу поспіль окупанти намагаються взяти штурмом завод. Як розповів напередодні капітан Святослав Паламар, заступник командира полку "Азов", ворог проник на територію, ведуться дуже важкі бої. Через цю надзвичайно складну ситуацію українські оборонці звертаються до міжнародної спільноти – треба негайно евакуювати з "Азовсталі" цивільних та поранених.

Актуально Показали всьому світу, якими є герої: відважний полк "Азов" відзначає 8 річницю

Почалась третя евакуація з Маріуполя

Тим часом віцепрем'єрка – міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що стартувала третя евакуація цивільного населення з Маріуполя. Генсек ООН Антоніу Гутерреш розповів, що мовиться і про "Азовсталь". Жодних деталей він не оприлюднив, адже така політика організації – не говорити про операцію до її завершення.

Що відомо про ситуацію у Маріуполі: останні новини

Це варто подивитись: оборонці на "Азовсталі" співають патріотичні пісні