Невідомо, чи то справді була акула

Спершу на морську мешканку ніхто не звертав уваги, але згодом її помітили та почали кричати, що поряд акула. Тоді один з відпочивальників раптом дістав звідкись швабру і вдарив рибу по голові – вона відпливла.

Зверніть увагу Єгипет закрив пляжі Червоного моря після загибелі 2 жінок від нападу акули

Відпочивальники на пляжі Мармарису відбивалися від "акули" шваброю: дивіться відео


Це видовище зняли на відео. Ролик швидко став вірусним, розповсюдився у мережі, а також викликав суперечку серед користувачів. Дехто з них стверджував, що на відео була не акула, а середземноморський сарган. Їх часто плутають з акулами через характерний плавник на спині.

Однак автор відео не погоджувався з такими коментарями. Він переконаний, що бачив акулу, так само як і інші відпочивальники на тому пляжі. Усі вони були впевнені, що до них підпливла морська хижачка.

На інцидент відреагували і в муніципалітеті Мармариса. Там заявили, що очевидно – риба, яку побачили на громадському пляжі та прийняли за акулу, насправді була сарганом.

На думку спеціалістів це – безневинна тварина. Ось чому вам не потрібно брати з собою швабру, коли ви йдете в море,
– повідомили в муніципалітеті.

Акули нападають у Єгипті

  • Тим часом у Хургаді, що в Єгипті, останніми днями було зареєстровано кільки нападів акул на людей.
  • Зокрема, жертвою морської хижачки стала жінка з Австрії, якій акула відкусила руку та ногу. Вона померла від отриманих травм.
  • Крім того, виявили тіло й загиблої внаслідок нападу акули румунської туристки. Згідно з даними ЗМІ, ці напади сталися в межах 600 метрів один від одного біля узбережжя Сахл-Хашиша.
  • Через ці випадки губернатор Червоного моря Амр Ханафі наказав закрити всі пляжі у цьому районі щонайменше на 3 дні.
  • Тим часом цільова група дослідників працює над встановленням наукових причин та обставин нападу, а також причин такої поведінки акул.