Зловмисника на автомобілі Renault виявили у пункті пропуску "Мілове" на Луганщині. Під час огляду машини він помітно нервував, а собака прикордонників зреагував на коробки із етикетками тонеру у салоні.

До теми Українець заховав у даху мікроавтобуса майже 200 контрабандних смартфонів

Сказав, що товар належав знайомому

У флаконах, замість того, що було зображено на етикетках, виявили понад 22 кілограми пороху. За словами водія, який віз небезпечний вантаж, його про це попросив знайомий. Водій зпевняв, що нібито не знав про те, що у флаконах насправді геть інша суміш.

Вибухова речовина, яку знайшли прикордонники// Фото МВС

Про виявлену контрабанду прикордонники повідомили правоохоронцям. Справу розслідують.

Прикордонники затримали чоловіка із порохом: дивіться відео

Схожі знахідки на російському кордоні

  • На пункті пропуску Гоптівка на Харківщині затримали пасажира автобуса, який намагався перевезти у бороді заборонену речовину. Митники та прикордонники знайшли у чоловіка поліетиленовий чорний згорток. За його словами, це був канабіс.
  • У Авдіївці в гаражному кооперативі знайшли арсенал зброї, яку вивезли з окупованого Криму. На момент окупації зброю зберігали на півострові. Якимось чином вона опинилася на Донеччині.
  • Прикордонники і співробітники СБУ разом запобігли спробі незаконного вивезення вибухових речовин з окупованого Криму. Правоохоронці знайшли у банці варення тротил.