Проєкт "Подарунок для Путіна" опублікував петицію. У ньому запропонували позбавити електроенергії житлові будинки, які належать Росії. Таким чином прагнуть провчити ворога за масовані ракетні удари по об'єктах енергетичної інфраструктури України.

Читайте також Цього не скаже ніхто: експерт пояснив, чому неможливо спрогнозувати тривалість блекауту

Росіяни у Празі можуть сидіти без світла

Росія, очевидно, вирішила зламати Україну темрявою і холодом. З точки зору вищого морального принципу просимо відповідних державних і приватних енергорозподільників дати російським дипломатам у Празі скуштувати власних ліків. Вимагаємо відключити від газу, води та електроенергії всі будівлі, які належать Росії,
– йдеться у тексті петиції.

На ініціативу чехів відреагував міністр оборони України Олексій Резніков. Він привітав таку ідею і запевнив, що настав час, аби росіяни відчули на собі те, що роблять з українцями.

"Настав час терористичній державі відчути смак власних ліків, відчути смак того, що вони роблять із цивільним населенням України. Чудова ініціатива від "Подарунок для Путіна" вимкнути електрику та водопостачання посольства Росії в Празі", – наголосив Резніков.

Що таке "Подарунок для Путіна"

Це чеський проєкт, спрямований на підтримку України. У його рамках нещодавно чехам вдалося зібрати кошти на танк для української армії.
Джерело: Dárek pro Putina

Нинішня петиція – реакція громадян країни на продовження ракетного терору з боку Росії. Адже ворог вкотре доводить, що воює не на полі бою, а проти цивільних. А його "стратегічними" об'єктами стали електростанції, теплостанції, а також водогони.

Автори петиції наголошують, що нова фаза війни приносить катастрофічні наслідки для цивільних. Вони відчувають їх на щоденній основі.Підкреслюється, що без світла та води залишаються не лише квартири, школи та дитячі садки, а й магазини, підприємства та навіть лікарні.

Яка ситуація з електропостачанням в Україні

Варте уваги – скільки ще українці сидітимуть без світла: дивіться відео