Росії більше не вдасться напасти на Україну в вразливий момент. Про це Дмитро Кулеба заявив в інтерв'ю.

Зверніть увагу Ми вітаємо будь-яке посередництво, – Кулеба про участь Ердогана в переговорах з Росією

Відповідь не можна порівнювати з масштабом агресії

Дмитро Кулеба наголосив, що масштаби вторгнення та російської агресії неможливо порівнювати з наслідками. Це може лише заохочуватиме Кремль до агресивних дій.

Будь-яке вторгнення будь-якого обсягу повинне отримати відповідь. Тому стати на шлях співмірювання розміру вторгнення до розміру відповіді – це абсолютно хибний шлях.І якщо Росія зараз відчує, що подібні розмови ведуться, то це лише заохотить її до подальших агресивних дій,
– підкреслив Кулеба.

Глава МЗС наголосив на тому, що Україна не планує жодних "наступальних операцій" на Донбасі. Офіційний Київ наполягає на позиції дипломатичного врегулювання ситуації.

Водночас Кулеба заявив, що Кремлю не вдасться залякати Україну. Крім того, міністр додав, що Україна знає, де знайти зброю для свого захисту.

Загроза повномасштабного російського вторгнення: останні новини

  • Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що США не йтимуть на компроміс з Росією щодо питань розширення НАТО, як того вимагає Кремль. Дипломат застеріг Москву від агресії серйозними наслідками. Водночас він не вважає доцільним вводити санкції проти Росії зараз, оскільки саме вони допомагають стримувати агресію.
  • У Міноборони Румунії заявили про готовність приймати біженців у випадку повномасштабного вторгнення Росії до України. Однак тамтешній уряд не вірить у сценарій подій.
  • До Києва прибула друга партія зброї з США, За словами Олексія Резнікова, цього разу Україна отримала понад 80 тонн зброї.

До теми пропонуємо сюжет про можливості України у випадку російського наступу: дивіться відео