Україну влаштовує будь-який формат переговорів. Про це заявив Дмитро Кулеба в інтерв'ю.

Зауважте У МЗС відреагували на можливе визнання Росією бойовиків на Донбасі

Україна готова до переговорів

Дмитро Кулеба наголосив, що Україна готова до переговорів з Росією незалежно від формату. Це може бути і нормандський формат. Може бути зустріч за посередництва чи то президента США Джо Байдена, чи президента Туреччини Реджепа Ердогана.

Ми вітаємо будь-яке посередництво. За великим рахунком нас влаштує будь-який формат, – підкреслив Кулеба.

Також глава МЗС додав, що незабаром Ердоган прибуде з офіційним візитом до України. Під час зустрічі з Володимиром Зеленським вони обговорять питання посередництва турецького президента у переговорах з Кремлем.

Можливе посередництво Ердогана в переговорах України та Росії: головне

  • Після початку російської агресії проти України в 2014 році першим посередником у переговорах Києва та Москви виступала Білорусь. Однак сфальсифіковані вибори в 2020 році, хвилю масових протестів та гучних заяв самопроголошеного президента Олександра Лукашенка проти нашої країни унеможливили продовження посередництва Мінська в переговорах.
  • 20 січня 2022 року під час пресконференції президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що знову спробує організувати зустріч Зеленського та Путіна. Попередню пропозицію Ердогана Кремль відхилив.
  • Реджеп Таїп Ердоган приїде в Україну з офіційним візитом у лютому. У порядку денному – зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.

До теми пропонуємо сюжет про заяву МЗС Великої Британії про плани Росії "змінити владу в Україні": дивіться відео