Користувачів Meta масово вибило з фейсбуку, месенджеру та інстаграму. Зайти повторно неможливо. Станом на зараз перебої спостерігають у роботі телеграму, інформує 24 Канал.

Дивіться також "Лежить" вже другу добу: сайт російського міноборони досі не працює після кібератаки ГУР

Збої зачепили й телеграм

Користувачі вищезгаданих соціальних мереж повідомляли про проблеми у функціонуванні персональних акаунтів.

За оприлюдненими даними платформи DownDetector, яка відстежує відключення онлайн, протягом дня користувачі спостерігають перебої у роботі телеграму.

У роботі телеграму фіксують перебої / Інфографіка DownDetector

Дуров відреагував

Засновник месенджера Павло Дуров все ж заявив, що за останню годину, поки інстаграм та фейсбук не працювали, мільйони людей реєструвалися та ділилися вмістом у телеграмі.

За його словами, телеграм надійніший за ці сервіси.

У нас також приблизно в 1000 разів менше штатних працівників, ніж у Meta, але нам вдається запускати нові функції та інновації швидше,
– стверджує Дуров.

Він запевнив, що протягом 2023 року телеграм був недоступний лише 9 хвилин із 525 600 хвилин за рік.

Що відомо про збій в інших соцмережах

Повідомлялося, що фейсбук видавав "неправильний пароль" попри те, що дані введені правильно. В інстаграмі користувачів, яких не викинуло, стрічка все одно не оновлювалась.

Водночас у застосунку повідомляли про "відсутнє підключення до Інтернету", попри те, що з Інтернетом все гаразд.

Згодом з'ясувалося, що з перебоями працює і відеохостинг YouTube. У деяких користувачів він відкривається, а у деяких – ні.

Видання DailyMail.com з посиланням на джерела у Facebook, повідомляє що внутрішні системи компанії також перестали працювати, що могло призвести до масштабного збою.

Перебої відчуваються як і в застосунках соціальних мереж, так і на вебсайтах по всьому світу.

Це не перший збій у роботі телеграму

  • Користувачі мережі ввечері 29 грудня повідомили про збій у роботі телеграм приблизно о 19:13. Люди повідомили, що натрапляли на труднощі з користуванням соцмережею, оскільки перестали завантажувати фотографії й відео, а також оновлювати чати.
  • Згодом моніторинговий сервер Downdetector офіційно підтвердив наявність проблем з популярною платформою обміну повідомленнями телеграм. Сервер отримав майже 169 відгуків користувачів, що підкреслюють несправність цієї соціальної мережі.
  • Раніше користувачі телеграму також жалілися на збій у роботі соціальної мережі 21 серпня 2023 року. Тоді люди також не могли нормально користуватися мережею. Серед основних проблем тоді була неможливість оновити чат. Користувачі також не могли ні з ким зв'язатися і відправити повідомлення.
  • Зрештою робота телеграму почала налагоджуватися. Однак у чому полягали несправності тоді так і не повідомили.