У середу, 22 березня, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов повідомив, що днем раніше правоохоронці зафіксували викидання матір'ю з вікна свого немовляти. Дитині виповнилось лише 2 місяці.

Дивіться також Росіяни влучили в ліцей і гуртожитки на Київщині: під завалами можуть бути 4 людей

Що могло бути причиною трагедії

Як зазначив Нєбитов, від отриманих травм маленький хлопчик помер. Однак зауважимо, що не слід робити поспішних висновків, адже, за словами правоохоронця, у матері, ймовірно, могла бути післяпологова депресія.

Слідчі з'ясовують усі обставини надзвичайної події. Не виключено, що у 29-річної матері була післяпологова депресія. За даним фактом відкрито ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань),
– йдеться в повідомлені.

Що таке післяпологова депресія

Це розлад настрою, який може розвинутись у жінок після пологів. Відомо, що матері, які переживають післяпологову депресію, відчувають пригнічення, тривогу, зниження настрою та виснаження.

Цей розлад інколи може викликати настільки сильні почуття пригніченості та тривоги, що жінки втрачають здатність піклуватися про себе та свою сім'ю.
Джерело: Дитячий центр здоров'я імені Анни Мазуренко

Читайте також Післяпологова депресія: що це та чому це не тільки про жінок

На Чернігівщині рятувальник збив дитину

Згадаємо до цієї теми, що у Ніжині, в Чернігівській області, працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій збив дворічну дитину на дорозі.

  • Хлопчик вижив, проте з травмами середньої тяжкості був доправлений до лікарні. Власне, у дитини зламана рука, є садна на лобі, щоці та вушній раковині.
  • Разом з тим перевірка водія засвідчила, що він не був у стані алкогольного сп'яніння. Їхав він на автомобілі Toyota Camry.
  • Окрім того, Державне бюро розслідувань уже відкрило кримінальне провадження за фактом цієї дорожньо-транспортної пригоди.