Президент наголосив, що це – історичний момент у відносинах України та ЄС. Зеленський подякував Шарлю Мішелю та Урсулі фон дер Ляєн.

Зауважте Україна отримала статус кандидата в ЄС

Вже за лічені хвилини після ухвалення рішення Зеленський записав термінове відеозвернення до українців.

Це – перемога. Чекали 120 днів і 30 років. А потім – переможемо ворога і відпочиватимемо. А може, спочатку відбудуємо Україну, а потім вже відпочинемо. А може навіть, переможемо, відбудуємо, вступимо до ЄС, а потім – відпочиватимемо,
– заявив президент.

Зеленський наголосив, що майбутнє України – у ЄС. Президент нагадав: ухвалене рішення – одне з найважливіших для України за всі роки її незалежності.

Український лідер під час звернення до учасників саміту ЄС подякував кожній країні Євросоюзу.

"Я завжди говорив, що ми, українці, віримо у ЄС. Хоча ми й залишались формально поза Євросоюзом, напевно, в нашій державі було чи не найбільше прапорів об'єднаної Європи", – наголосив президент.

Також Зеленський подякував українським героям, які зі зброєю в руках захищають незалежність України та свободу усієї Європи.

Єрмак про перемогу

Андрій Єрмак подякував кожному, хто працював заради цієї перемоги України. Глава Офісу Президента наголосив: зроблять усе, аби швидко виконати необхідний план, який дозволить Україні розпочати переговори про вступ до Євросоюзу.

Україна отримала статус кандидата в ЄС

Заявку на членство України в ЄС Зеленський підписав 28 лютого. Тоді разом з президентом були прем'єр-міністр Денис Шмигаль та спікер парламенту Руслан Стефанчук.


Президент підписує заявку на членство України в ЄС / Фото з телеграм-каналу Зеленського

Статус кандидата в ЄС Україна отримала 23 червня. Історичну новину повідомив Шарль Мішель – президент Європейської ради. Він зауважив, що це рішення – "віховий крок на шляху до ЄС".

Європейське майбутнє України – юридично закріпили. Тепер наша держава продовжує свій шлях до ЄС.

Україна – кандидат до ЄС – Зеленський привітав українців: дивіться відео