Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів командувач Сил територіальної оборони Збройних сил України Юрій Галушкін. За його словами, більшість українців усе ж хочуть стати добровольцями.

До теми Ворога повинна зустрічати вся 40-мільйонна країна, – Галушкін

Галушкін: Є певний бюрократичний процес

Галушкін зауважив, що станом на зараз є дуже багато незрозумілих питань. Сили територіальної оборони ЗСУ намагаються комунікувати максимально, наскільки це можливо.

Є певний бюрократичний процес. Зробили багато для спрощення цих процедур. Протягом кінця лютого і березня (2022 року – 24 канал) має піти бум, якщо люди зрозуміють, що відбувається,
– наголосив він.

Також командувач Сил тероборони відзначив, що його команда намагається супроводжувати добровольців, щоб на перших етапах вони не загубились та не розчарувались.

"Намагаємось роз'яснювати, що таке добровольчі формування, резерв тероборони, у який спосіб виконуватимемо ці завдання, у який час завершать кризове планування", – пояснив Галушкін.

Повне інтерв'ю з Юрієм Галушкіним: дивіться відео

Закон про нацспротив: що відомо

  • Закон про національний спротив набув чинності із 2022 року. Цей документ запроваджує загальновійськову підготовку українців.
  • Основною метою закону є зміцнення обороноздатності. До реалізації закону причетні багато держорганів та населення України у частині загального військового вишколу.
  • Президент, коли призначив Юрія Галушкіна командувачем призначив йому основні завдання. Мовиться про те, щоб якнайшвидше реалізувати функціонування тероборони "на повну потужність".