Про це розповів міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов в ефірі 24 каналу. За його словами, через це й ухвалили рішення про додаткові карантинні обмеження.

До теми Ще 7 областей потрапили до червоної зони карантину

Як можна контролювати дотримання карантину

Немчінов розповів, що люди не повинні вимагати від інших більше, аніж вони не роблять самі. Першочергово це стосується дотримання маскового режиму та вакцинації. У цьому питанні важливим є самоконтроль.

Ми всі повинні бути не просто вимагачами, а маємо бути відповідальними користувачами,
– розповів політик.

Однак якщо говорити про державу, то на залізничних та автобусних станціях, а також у місцях великого скупчення людей вже патрулює Нацполіція.

"Наскільки я знаю, у багатьох громадах ухвалене рішення про залучення комунальних правоохоронців, які працюють у форматі різноманітних муніципальних комунальних установ. Це є спільним завданням", – додав Немчінов.

Дізнайтеся більше Є області не червоні, а "бордові", – інтерв'ю з Радуцьким про колапс медичної системи

Немчінов розповів про карантинні обмеження в Україні: дивіться відео


Коронавірус в Україні: останні новини

  • Впродовж 26 жовтня в Україні зафіксували ще 22 574 хворих на коронавірус. Серед інфікованих 1 532 дітей та 399 медичних працівників.
  • Станом на 27 жовтня 8 областей України перебувають в червоній зоні: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Рівненська, Миколаївська та Херсонська.
  • Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про внесення до червоної зони також Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Хмельницьку та Чернігівську області. Посилений карантин там діятиме з 30 жовтня.
  • Варто зауважити, що протягом 26 жовтня вакцинували рекордну кількість українців – понад 291 тисячу.


Правила адаптивного карантину / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу