Однак немає підтвердження, що він був поранений. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів в ефірі телемарафону, повідомляє 24 канал.

Раніше Начальник генштабу Росії Герасимов, який поїхав контролювати бої в Ізюмі, може бути поранений

У нас є підтвердження, що він дійсно там (під Ізюмом – 24 канал) був… Ба більше, вже є певні підтвердження, що він не був поранений,
– пояснив Андрусів.

Що цьому передувало

Напередодні ЗМІ писали, що Герасимов поїхав керувати боями на Ізюмському напрямку. Окупанти посилюють наступ у регіоні – вони стягнули сили в Ізюмському напрямку.

Ймовірно, Кремль вирішив "централізувати" управління, відправивши Герасимова на Харківщину. Це може свідчити тільки про провалені плани держави-агресорки. Росія нібито хоче до 9 травня захопити всю південну частину України, включаючи Одесу.

Експерти переконані: це означає, що глава Путін – у сильному гніві. Російський опозиційний політолог зазначає, що загарбники не справляються, якщо вдаються до таких кроків. Ймовірно, Дворніковим у Кремлі теж незадоволені.

Що писали про поранення Герасимова

  • Радник глави МВС Антон Геращенко 1 травня написав, що Герасимова могли поранити під Ізюмом. Вчора пролунав вибух в районі штабу 2 армії окупантів. Нібито там і перебував начальник російського генштабу.
  • Про поранення також писав колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він стверджував, що Герасимов нібито зазнав осколкового поранення правої гомілки без перелому кісток.
  • Засновник групи Conflict Intelligence Team Руслан Левієв навпаки спростував це. За інформацією його джерел, Герасимов прилітав в аеропорт Бєлгорода, був живим і здоровим.
  • Неофіційний телеграм-канал "Української правди" також писав, що Герасимова не поранили. Наші захисники не встигли "накрити" начальника генштабу окупантів. Герасимов встиг втекти. Для його захисту росіяни вжили посилених заходів безпеки у Бєлгороді. Наприклад, над містом літали вертольоти.

Дивіться більше – Герасимова поранили під Ізюмом, – ЗМІ: