Про це у програмі Соні Кошкіної "Лівий берег" розповів голова фракції "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко.

За закон 1558 голосувало багато мажоритарників, щоб сподобатися виборцям, які просто хотіли відзначитися популярним рішенням, розраховуючи на те, що голосів не буде. Голоси з’явилися, бо такі популісти знайшлися,
— заявив Луценко.

За його словами, прийняття цього закону означатиме крах фінансової системи країни. Однак, за його словами, у випадку, якщо парламент не перегляне свого рішення, то Петро Порошенко заветує закон.

Дивіться також: Луценко: Восени переглянуть весь склад уряду

"Йдеться про те, що технічна помилка спікера, безвідповідальність депутатів, популістські бажання десятків депутатів коаліції просто поставили на грань виживання країну. Ця ситуація явно показала, хто є гарантом інтересів стабільності країни — Президент... Якщо парламент не зможе зупинити цей закон — президент беззаперечно поставить вето, чим захистить інтереси кожного українця", — наголосив Луценко.

Нагадаємо, у парламенті вже зареєстрували постанову про скасування результатів скандального голосування за проект закону про реструкрутризацію кредитів у валюті.