Таку думку висловив політичний та економічний експерт Тарас Загородній в ефірі 24 каналу.

До теми Сумніваюся, що Кремль піде на це – Подоляк про обмін Медведчука на героїв Маріуполя

Медведчук не потрібен Росії

За його словами, Медведчук є не таким вже й цінним для Росії, бо він вже "відпрацьований матеріал".

Він був цікавим (Кремлю – 24 канал) у ролі такого собі тіньового керівника і знавця еліти України. Медведчук багато чого знає, він учасник всіх політичних процесів, які були в Україні останні 30 років,
– наголосив експерт.

Тарас Загородній каже, що Віктор Медведчук в інтересах Росії займався корупацією, фінансуванням партій, рухів тощо.

За інформацією експерта, Медведчук і так вже почав "подавати на милість" ще наприкінці 2021 році.

"Чому? Бо було багато незадоволених його позицією (близькістю до Кремля – 24 канал), перш за все, в Росії. В ОПЗЖ теж не всі були задоволені тим, що Медведчук з'явився в ролі одного з акціонерів партії, бо його ж нав’язали з Москви", – сказав експерт.

Медведчук сам не хоче в Росію

Загородній переконаний, що тепер Віктор Медведчук зовсім нікому не потрібен.

Думаю, що Медведчуку дуже не хочеться потрапляти в Росію, бо це не цивілізована Україна. Там будуть ставити неприємні запитання і в досить неприємний спосіб,
– додав експерт.

Чи може Медведчук бути корисним Україні? На думку експерта, він, скоріше за все, може бути корисний українській владі як такий собі "вантаж знань та інсайтів". Можливо, він також зацікавить, наприклад, американців.

Чи можуть обміняти Медведчука? На думку Загороднього, навряд чи, особливо в таких масштабах, як він запропонував. "Медведчука можуть обміняти, лише якщо росіяни підуть на принцип – "ми не кидаємо своїх", бо він є кумом Путіна і Медвєдєва", – сказав він.

Медведчук насправді дуже не хоче в Росію, – Загородній


До слова, Медведчук виступив із проханням до Володимира Зеленського та Путіна. Проросійський нардеп попросив обміняти його на жителів і захисників Маріуполя. Відповідне звернення 18 квітня опублікувала Служба безпеки України.