Під час зустрічі, зокрема, обговорювалося питання газових переговорів між Україною і Росією, повідомляє видання "ТАСС".

До слова: Петиція за позбавлення Медведчука звання почесного юриста набрала 25 тисяч голосів

У ході обговорення Путін заявив, що Росія прагне домовитися з Україною про новий контракт на транзит газу. Втім наголосив: така угода має бути взаємовигідною і без створення ризиків для сторін.

Сьогодні є серйозні проблеми: дохідна частина бюджету України отримувала до 3 мільярдів доларів від транзиту російського газу. У цьому році транзитували десь 87 мільярдів кубів. У наступному буде важке завдання вирішити так, щоб угода відповідала інтересам України,
– сказав під час зустрічі Медведчук.

Важливо, що Віктор Медведчук не є уповноваженим на переговори щодо газу, як представник України. Імовірно, у Росію він поїхав захищати власні бізнес-інтереси, оскільки він контролює ринок російського зрідженого газу в Україні.

Втім попри інтереси Медведчука-бізнесмена, Медведчук-нардеп повинен повідомляти про такі візити Службу безпеки України, позаяк є носієм державної таємниці.

Раніше Медведчук вже намагався попіаритися своїми поїздками, а його канали розганяли фейк, що саме їх наслідком було звільнення українських заручників у вересні 2019 року. Втім цю інформацію заперечили в Офісі Президента України, заявивши, що представники ОПЗЖ не уповноважені на такі переговори.

Що відомо про візити Медведчука до кума?Починаючи з виборчої кампанії, поїздки Віктора Медведчука до Росії вже стали регулярними. Перед виборами президента кум Путіна поїхав до Москви разом зі своїм ставлеником Юрієм Бойком. З того часу він їздить у Росію раз у кілька місяців.