Дмітрій Медведєв виклав абсурдний допис у соцмережах та присвятив його псевдосвяту, яке ухвалив Владімір Путін. Відтепер 30 вересня окупанти святкують захоплення частини територій України та називають це "днем возз'єднання Росії".

Читайте також Медведєв істерично пригрозив США терактом "як 11 вересня" і ядерним ударом

Що наговорив Медведєв цього разу

Посіпака Владіміра Путіна назвав псевдовибори на тимчасово окупованих територіях України нібито "доленосним рішенням" та буцімто "відновленням історичної справедливості". Потім він почав нахвалювати загарбників та брехати про "єдність", "самовідданість" та "колосальну волю" жителів країни-агресорки.

Колишній президент Росії після цього вкотре поширив фейки кремлівської пропаганди про "нацистів" в Україні та "російські території". Також він відкрито зізнався, що держава-терорист не полишатиме спроб повністю захопити нашу країну та знищити її.

"Спеціальна військова операція" триватиме до повного знищення нацистського київського режиму та звільнення від ворога споконвіку російських територій,
– сказав Медведєв.

Він додав, що кількість нових регіонів у складі Росії нібито зросте.

Що йому відповіли в ОП

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у відповідь нагадав, що немає жодних "нових територій Росії" чи "анексованих територій". За його словами, Росія не зможе зберегти контроль над тією частиною України, яка на цей час перебуває у тимчасовій окупації. Він зауважив, що є лише територія України, включно з українським Кримом, на якій під час важких боїв знищується російське окупаційне угруповання разом з авторитарними амбіціями Кремля.

Ба більше, системне професійне обнуління вчорашніх російських понтів (репутації країни, якої нібито треба боятися) після 584 днів війни надто очевидне, щоб звертати увагу на чергові "загрозливі" виступи офіційних осіб Росії,
– заявив Подоляк.

Радник Андрія Єрмака назвав Медведєва та подібних йому окупантів суб'єктами та запропонував їм дочекатися фіналу російсько-української війни. Подоляк нагадав, що на загарбників чекатиме жорстка юридична відповідальність та можливість написати тюремні мемуари в класичному нудному стилі "нас не так зрозуміли".

Інші гучні заяви Медведєва

  • Не так давно запасний президент Росії назвав нашу державу "країною-паразитом", яка нібито живе коштом "своїх господарів". Цього разу в нього "запалало" через те, що Україна може тверезо оцінити кількість російської зброї.
  • Раніше Медведєв спробував образити Джозефа Байдена. Посіпака Кремля засумнівався в інтелектуальних здібностях президента США та назвав його "заручником" України.
  • Нагадаємо, колишній голова країни-агресорки накинувся на Ольгу Харлан через те, що та не потиснула руку російській суперниці Анні Смирновій. Медведєв навіть погрожував українській олімпійській чемпіонці стратою.