Про це 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, зауваживши, що у ворога, на жаль, був час побудувати оборонні споруди. І вони продовжують це робити.

Дивіться також Росіяни спробували захопити Табаївку, в Авдіївці важкі бої: як змінилась карта фронту за тиждень

Де Росія будує оборонні рубежі на Запоріжжі

Як наголосив Федоров, нещодавно на свіжих супутникових знімках побачили нові 20 кілометрів оборонних споруд. Їх збудували між селами Миколаївка та Іванівка у напрямку Бердянська. Так окупанти хочуть ускладнити просування українських підрозділів.

Деякі місця вже перетворені у масштабні укріпрайони. Йдеться про Токмак, Молочанськ, частково Мелітополь тощо. Інколи там використовують природні об'єкти.

Наприклад, річка Молочна. Вони навіть розрили береги річки, щоб вона була таким протитанковим ровом. І навпаки – побудували нові дамби біля Токмака та Молочанська, щоб ріки вийшли з берегів і розлилися на поля,
– розповів Федоров.

Окупанти зводять оборонні споруди не лише від Василівки до Мелітополя та від Василівки до Бердянська. Така робота йде і від Мелітополя в напрямку тимчасово окупованого Криму.

Яка ситуація на Запоріжжі: коротко

  • Нещодавно аеророзвідка 3 бригади оперативного призначення "Спартан" знищила штурмову групу ворога. Вдалося підбити техніку та вибити особовий склад ворога за допомогою FPV-дронів.
  • У Запоріжжі затримали колишнього міліціонера, який працював на ФСБ. Він стежив за оборонними заводами.
  • Наприкінці грудня 2023 року вдалося знищити міст в районі Світлодолинського, яке розташоване неподалік від Мелітополя. Це ускладнить логістику ворога. Цікаво, що цей міст вже не вперше опинився під ударом. Раніше його вдавалося знищувати. А цього разу удар стався, коли ворог зосередив велику кількість будівельників в цьому районі.