Водночас Разумков зауважив: якщо цей конфлікт хочуть створити, це інше питання. Проте наразі він навіть не розуміє, хто є його суб'єктами.

Читайте також З президентом ще не говорив, з Арахамією розмова була, – Разумков про процедуру відкликання

Спікер Ради запевнив, що не мав конфліктів зі "Слугою народу". Мовляв, він навіть не був запрошений на засідання фракції, аби про щось поговорити. "Думаю, що було завдання, і Давид Георгійович (Арахамія – 24 канал) його виконав", – додав політик. Він також уточнив, що не знає, хто за цим може стояти. Не виключено, що мовиться про колективне рішення. На питання про те, чому все це відбувається саме перед з'їздом "слуг" у Трускавці, Разумков відповів, що там, ймовірно, буде зручно збирати підписи про його відставку.

Він також уточнив, що зранку 30 вересня надійшов лист від фракції "Слуги народу" про видачу підписних листів. "Я, на відміну від багатьох колег, слова свого дотримуюсь. Наскільки мені відомо, ці листи вже виготовлені й колеги зможуть їх отримати", – запевнив голова парламенту.

Разумков: Ідеологічних протирічь – немає

Політик підкреслив, що ніколи просто так ні за чим не спостерігав. Свою позицію він планує відстоювати публічно. Адже його принципи не відрізняються від тих, з якими "слуги" йшли на вибори у 2019 році. Тому, мовляв, ні про які ідеологічні протиріччя не мовиться.

Чи я впевнений, що у всіх залишились ті самі принципи – це поки що відкрите питання, ми подивимось. Свою позицію я відстоюватиму, зокрема й публічно,
– запевнив він.

Й додав, якщо "слуги народу" запросять його на засідання фракції, він погодиться. Адже переконаний, що зможе відповісти на кожне питання та кожному зі своїх колег.

Чому говорять про відставку Разумкова

  • Чутки про відставку Разумкова з посади спікера активно поширювали у вересні 2021 року. Це почалося після того, як він відправив на розгляд Венеційської комісії закон про олігархів.
  • Пізніше Арахамія та Разумков посварилися у прямому ефірі. Очільник фракції наголосив тоді, що "спікер – це посада, на яку делегують, а не обирають".