За словами Арахамії, якби Разумков був присутнім на засіданні парламенту під час розгляду закону про олігархів, то міг би виступати проти скороченого розгляду. Це могло б мати негативні наслідки.

Зверніть увагу Разумкова не запросили, бо засідання фракції – це не весілля, – Корнієнко

Разумков би не підтримав законопроєкт

Давид Арахамія розповів, що він досі часто спілкується з Дмитром Разумковим, який зараз перебуває на самоізоляції через коронавірус. Попри те, голова фракції "Слуга Народу" заявив, що не обговорював з головою Верховної Ради його позицію щодо закону про олігархів.

Арахамія не сумнівається у тому, що Разумков не підтримав би президентський законопроєкт, тому що фракція не підтримала правки, внесені ним. Однак це ніяк не заважає працювати.

Позиція Разумкова могла б зіпсувати стосунки з партією

За словами голови фракції "Слуга народу", якби спікер був присутнім на засіданні і виступив проти скороченого розгляду законопроєкту, це б остаточно зіпсувало стосунки з партією.

Я думаю, що Разумков не підтримав би таку процедуру (скорочений розгляд законопроєкту – 24 канал). Якщо він був би на роботі, ми б наполягали і це би була точка неповернення для наших негараздів,
– заявив Арахамія.

Зараз між "слугами" та Разумковим, за словами Арахамії, все добре. Наразі в партії чекають на одужання голови Верховної Ради та його повернення до роботи.

Конфлікт "Слуги Народу" та Разумкова: головне

  • Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відправив на розгляд Венеційської комісії закон про олігархів, через що виник конфлікт з монобільшістю. Опісля в ЗМІ з'явилися чутки про можливу відставку Разумкова.
  • Згодом Дмитро Разумков та Давид Арахамія посварилися у прямому ефірі.
  • 20 вересня Разумков звернувся до правоохоронців, щоб вони перевірили можливий підкуп народних депутатів.
  • Олександр Корнієнко вважає дії Разумкова "некомандними", а радник глави ОПУ Михайло Подоляк заявив, що якщо конфлікт буде рости, то "втрутиться президент".
  • Разумков заявив, що готовий до відставки, але тільки якщо так вирішать народні депутати. Сам він іти з посади не збирається.