Крім того, Арахамія дорікнув телеканалу "Україна 24" у тому, що вони активно поширюють думки тих, хто висловлюється проти закону про олігархів.

Важливо Говорили про олігархів і податки: Зеленський провів нараду з депутатами та міністрами

За словами нардепа, в ефірі каналу кожні 15 хвилин хтось висловлюється проти цієї законодавчої ініціативи. Арахамія наголосив, що це вже дійшло до абсурду.

Там написаний був рядок "Ведучий CNN висловив...". Так мені, перепрошую, пох**ну, що сказав ведучий CNN. Ми в нашій країні живемо,
– сказав Арахамія.

Також очільник фракції "Слуга народу" вважає, що омбудсменка Людмила Денісова і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков навмисне намагаються "збити" законопроєкт про олігархів.

Арахамія розкритикував Разумкова і Денісову: дивіться відео

Як пояснив Арахамія, нещодавно Разумков відмовив віцеспікерку Ради Руслану Стефанчуку в направленні на розгляд Венеціанської комісії закону про місцевий референдум. Спікер парламенту аргументував це тим, що "Венеціанська комісія дуже завантажена зараз".

Тоді у мене питання, якщо вона (Венеціанська комісія – 24 канал) так завантажена, навіщо її спамити якимись документами, які не мають ніякого сенсу, тому що вони будуть змінені за 2 тижні. Мені здається, що це була конкретна умисна спроба збити закон про олігархів,
– припустив нардеп.

Він додав, що і Разумков, і Денісова "роблять це навмисно". Арахамія також підкреслив, що робота омбудсменки "їздити по тюрмах, а вона розповідає нам, що є закон про олігархів, який порушує якісь права людини".

Актуально Денісова каже, що законопроєкт про олігархів суперечить Конституції

Що відомо про законопроєкт про олігархів

  • На початку липня Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про олігархів. Його ініціатором виступив Володимир Зеленський.
  • Щоправда, аби ухвалити законопроєкт в цілому, необхідно розглянути низку правок, яку уже подали нардепи. Зробити це під час V сесії Верховної Ради не встигли.
  • Відтак, його розглядатимуть у новому політичному сезоні – на VI сесії.