Офіс генпрокурора не втручатиметься у конкурс з відбору голови САП

Венедіктова сподівається, що конкурс з відбору голови САП відбудеться якнайшвидше. Чиновниця висловила надію, що він буде результативний.

Важливо Зрив конкурсу в САП загрожує початком серйозної кризи між Україною та США

Мені потрібен заступник – глава САП, який проведе аудит справ, ефективності прокурорів і виведе цю роботу на зовсім інший рівень,
– заявила Венедіктова.

Генпрокурорка додала, що її зусилля спільно з НАБУ активно проявилися в справах про розтрату коштів "Приватбанку" і розкраданні землі в Одесі.

Наприкінці серпня Венедіктова зустрілася з членами комісії. Під час розмови усі підтвердили бажання завершити відбір найближчим часом. Водночас сама генпрокурорка запевнила, що не втручатиметься у конкурс.

Що відомо про конкурс на посаду голови САП

  • 9 та 12 жовтня зірвали проведення конкурсу для обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Троє членів не прийшли на засідання, через що не відбувся кворум.
  • Експерти стверджують, що саботажниками в комісії керує скандальний Олег Татаров, а така ситуація загрожує кризою у майбутніх відносинах України та США.
  • Водночас президент Володимир Зеленський запевнив, що невдовзі конкурс таки проведуть, а "антикорупційні органи запрацюють на повну потужність".