Про це він заявив на прес-конференції у Києві.

Читайте також: Вибори президента України-2019: хто піде і які у них шанси

Я вимушений балотуватися на посаду Президента України,
– заявив Терещенко.

За словами чиновника, його мета "демонтувати існуючу олігархічну систему" в Україні з залученням громадських організацій для формування команди професійних державних діячів. Також Терещенко планує долучати до своєї команди волонтерів.

Водночас, він додав, що не збирається покидати глухівчан та свою теперішню команду.

"Складення повноважень міського голови – аж ніяк не капітуляція, а мій виклик системі для подальших кроків для виконання взятих зобов'язань перед глухівчанами", – підкреслив Терещенко.

Окрім того, він заявив, що політичні сили, представлені в місцевих радах, не сприяють проведенню реформ на місцях, а навпаки, перешкоджають ефективній роботі. У зв'язку з цим чиновник зазначив, що немає сенсу далі залишатися йому на посаді, адже немає можливості впливати на процеси в місті й показувати результати своєї роботи.

Нагадаємо раніше 24 Канал повідомляв, що мер Глухова Мішель Терещенко остаточно вирішив піти у відставку з посади і натякнув на плани балотуватися у Президенти України.

Додамо, у 2017 році Терещенко просував ідею лікування коноплею, зокрема хотів створити перший в Україні європейський центр терапії марихуаною. Тоді він пояснив, що мав на увазі лікування марихуаною саме з метою впровадження недорогої й доступної для всіх медицини з використанням ненаркотичної коноплі.

Хто такий Мішель Терещенко?Французько-український підприємець та політик, народився 1954 року в Парижі. Нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків. У 1981—1990 роках жив у США, служив офіцером підводного флоту ВМС США. Україну вперше відвідав як турист 1994 року, постійно живе в Україні з 2003 року, а в березні 2015 отримав громадянство. І вже у жовтні 2015 року несподівано виграв вибори на посаду мера Глухова, набравши 65% голосів.