На тлі чуток про хворобу та погіршення здоров'я у мережі опублікували нові світлини з білоруським диктатором. Фото поширюють наближені до влади ЗМІ, повідомляє 24 Канал.

Важливо У ГУР знають про проблеми зі здоров'ям у Лукашенка, але є дещо цікавіше

Лукашенко буцімто зустрівся з військовими

Пропагандистські білоруські телеграм-канали заявляють, що Лукашенко 15 травня нібито працює у центральному командному пункті військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони. У підтвердження таких заяв публікують навіть нову світлину, на якій міністр оборони Білорусі Віктор Хрєнін вітає Лукашенка.

За інформацією пропагандистських каналів, самопроголошений президент заслухає доповідь про організацію та виконання завдань бойового чергування з протиповітряної оборони.

Проте у мережі звернули увагу на те, що у Лукашенка перебинтована ліва рука, у той час як на параді у Москві перев'язана була права.


У мережі шириться нове фото Лукашенка / Фото білоруських ЗМІ

У соцмережі припускають, що наявність пов'язки на руці може свідчити про необхідність постійної крапельниці.

Згодом у мережі опублікували ще відео зустрічі Лукашенка з білоруськими військовими. Зокрема, самопроголошений президент заслухав доповідь від сил ППО про посилення оборони. Такі заходи у Білорусі ухвалили на тлі збиття повітряних суден у Росії. Цікаво, що кремлівська влада ніяк не коментує втрату гелікоптерів та винищувачів, а у Лукашенка вже посилюють заходи безпеки.

Окрім того, на опублікованих кадрах у Лукашенка дуже хриплий голос, він дуже повільно говорив і довго формулював свої думки.

Лукашенко зустрівся з військовими: дивіться відео

Пропагандистські білоруські ЗМІ на тлі проблем зі здоров'ям почали активно поширювати світлини з Лукашенком. Проте на опублікованих знімках самопроголошений президент має хворобливий вигляд, а у мережі жартома порівнюють його з восковою фігурою.


У мережі опублікували ще одне фото Лукашенка / Світлина з білоруських ЗМІ

У Лукашенка проблеми з серцем

Білоруський опозиціонер Павло Латушко 14 травня підкреслив, що за 29 років правління Лукашенко практично ніколи не був відсутній у публічному інформаційному полі так довго. За його інформацією, самопроголошений президент дійсно хворий – у нього буцімто інфекційно-алергічний міокардит. Латушко також стверджує, що Лукашенко має проблеми з ногами (болить колінний суглоб, який потребує хірургічного втручання) і проблеми з хребтом.

Версію з отруєнням опозиціонер відкидає, оскільки для Владіміра Путіна у цьому поки що немає потреби.

"Навіщо тоді Путіну скеровувати лікарів на допомогу Лукашенку й навіщо в принципі робити це Путіну? Яка логіка? Лукашенко не виконав волю Путіна? Він чинить спротив у виконанні якихось доручень? Поки що, принаймні, він не демонстрував цього", – заявив Латушко.

Що відомо про стан здоров'я Лукашенка

  • Про погіршення здоров'я Лукашенка почали говорити після його появи на параді у Москві 9 травня. У мережі звернули увагу на те, що він ледве пересувався, а після закінчення параду – відразу повернувся у Мінськ.
  • У Росії заявили, що Лукашенко буцімто дуже поспішав у Білорусь, оскільки там теж заплановані заходи до Дня перемоги. Так, у Кремлі пояснили його втечу і те, чому він не залишився на обід з Путіним та лідерами інших країн.
  • Згодом білоруські телеграм-канали почали поширювати інформацію про те, що Лукашенко геть занедужав і переїхав у резидентську клініку в Дроздах.
  • Чутки про погіршення здоров'я Лукашенка почали ще активніше поширюватися після того, як він 14 травня не з'явився на Дні державного прапора Білорусі. Зазначимо, що це свято в країні святкували вперше.
  • Видання The Mirror писало, що самопроголошеного президента Білорусі могли отруїти у Москві 9 травня. Вони аргументували це тим, що Лукашенко не прийшов на сніданок разом з лідерами інших країн, які приїхали до російського диктатора на парад.