"Металург" НК зазнав четвертої поразки поспіль

18 листопада 2010, 22:02

Новокузнецький "Металург" зазнав четвертої поразки поспіль у відкритій хокейній першості Росії.

Підопічні Анатолія Ємеліна на власному льоду поступились столичному "Динамо".

Вже на п’ятій хвилині матчу гості вели 2:0. Постарались Руслан Зайнуллін та Константин Волков. У "Металурга" знайшлась достойна відповідь. Олександр Бумагін зумів скоротити відставання, а на 10-й секунді другого періоду Марк Бомерсбек подарував надію місцевим уболівальникам. Та господарі самі поховали усі шанси на перемогу.

В одній із атак захисники "Металурга" просто спостерігали за атакою Леонід Комарова, яки і вивів москвичу уперед. В середину завершального періоду Алексій Угаров поставив остаточну крапку у цьому протистоянні.

4:2 "Динамо" продовжує очолювати Західну конференцію відірвавшись від найближчого переслідувача, ярославського “Локомотива” на 8 пунктів. "Металург" надалі посідає останню сходинку в чемпіонаті.