Збройні сили готові до нових потенційних спроб ескалації конфлікту з боку Росії. Також наші військові відпрацювали оборонні та контрнаступальні операції.

Зверніть увагу Фото є, але немає порівняння, – ГУР прокоментувало знімок Politico про стягування військ Росією

Росія продовжує провокації

За словами Олександра Павлюка, що основною ціллю Кремля зараз є максимальне зниження потенціалу України. Це потрібно для того, щоб змусити нашу владу сісти за стіл переговорів на умовах Росії. Доказом того є численні провокації, коли Москва намагається звинуватити ЗСУ в порушенні режимі тиші та обстрілах територій Донбасу.

Попри те, за словами командувача Об'єднаних Сил, Україна продовжує дотримуватися взятих на себе зобов'язань, на відміну від Росії. Однак українські військові готові до можливого загострення конфлікту.

Ми чудово розуміємо те, хто є перед нами. Чудово розуміємо те, як Росія веде війну. Ми готові до ескалації, готові до нового витка бойових дій. Крім стабілізаційної операції, в нас готова оборонна операція, по можливості проведемо і контрнаступальну операцію. Війська до цього готові,
– заявив Павлюк.

Командувач ОС впевнений, що українська армія у будь-якому випадку вистоїть у протистоянні з Росією.

Ймовірне стягування Росією військ до українського кордону

  • Журналісти The Washington Post написали публікацію про те, що Росія стягує війська до кордону з Україною. Це викликало стурбованість представників США та європейських держав.
  • У Міністерстві оборони України спростували цю інформацію, а секретар РНБО Олексій Данілов назвав це свідомою дезінформацією.