Про це у пресслужбі Генерального управління розвідки повідомили в коментарі 24 каналу.

Читайте також Зеленський із Байденом у Глазго обговорили ситуацію на Донбасі

Дійсно є такі фото, але немає порівняння (як було раніше – 24 канал). За нашими даними, таких змін не відбулося,
– зазначили в ГУР.

Розвідники 1 листопада наголошували, що пильно стежать за тим, чи зростає кількість сил противника. Особлива увага – переміщенню російських військ поблизу українського кордону.

Що відомо про знімки видання Politico

Видання Politico 1 листопада оприлюднило знімки з супутника, на яких видно скупчення бронетанкових частин, танків, а також самохідної артилерії разом із наземними військами у районі російського міста Єльня. Це територія поблизу від кордону з Білоруссю.

Окрім того, у райони навколо Брянська та Курська неподалік від північного кордону України перемістили техніку 4-ї танкової дивізії Росії. Мовиться, що підрозділи оснащені основними бойовими танками Т-80У та самохідною артилерійською установкою.


Кадри зі супутника / Фото Politico

Ймовірне скупчення військ Росії: коротко

  • Журналісти Washington Post раніше писали, що Росія знову стягує війська та техніку до кордону з Україною. За даними видання, це викликало стурбованість в офіційних осіб у США та Європі.
  • Натомість у Міністерстві оборони зазначили, що станом на 1 листопада додаткового перекидання російських підрозділів, озброєння та техніки не зафіксовано.
  • Однак радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати продовжують пильно стежити за ситуацією на лінії розмежування.