Відповідну заяву Михайло Подоляк зробив 9 серпня – у день вибухів в Криму. Перед цим стало відомо, що в Криму пролунали вибухи біля військового аеродрому.

Читайте також Масові вибухи в Криму: в окупантів паніка, туристи масово тікають з півострова

Подоляк заявив, що Київ не причетний до вибухів в Криму

У ефірі російського каналу "Дождь" радник глави Офісу Президента пояснив, що, мовляв, Київ не причетний до вибухів на аеродромі в Новофедорівці в окупованому росією Криму.

Звісно, ні. Ми тут до чого? Це, мабуть, компенсаторні механізми неефективного управління всередині збройних сил росії,
– сказав Подоляк.

Радник Андрія Єрмака пояснив, що причини вибухів могли бути будь-якими: від детонації боєприпасів до "головотяпства" в російській армії. Також Подоляк додав:

  • "чи може це бути хтось із партизанського руху, який набирає обертів? Звичайно, тому що люди, які жили в окупації, розуміють, що час окупації закінчується і потрібно виявляти свою позицію";
  • це відбувається тому, що повернення захопленого Криму мусить бути.

Також Михайло Подоляк написав, що демілітаризація росії – це невід'ємна частина забезпечення глобальної безпеки. Натомість майбутнє Криму – бути перлиною Чорного моря, національним парком з унікальною природою та світовим курортом.

"Не військовою базою для терористів. Все тільки починається", – уточнив Подоляк.

"Бавовна" в тимчасово окупованому Криму

  • 9 серпня у тимчасово окупованому Криму пролунала "бавовна". Згодом стало відомо, що вибухи пролунали на авіабазі росіян біля Новофедорівки. Мовилось про військовий аеродром, звідки злітають винищувачі та бомбардувальники, які атакували Південь України.
  • Окупанти почали вигадувати численні версії різних причин, які могли б пояснити вибухи та густий дим. Врешті пояснили це порушенням пожежної безпеки.
  • У мережі показали повне відео вибухів на аеродромі в Криму. Внаслідок атаки літаки знищили, а вікна в будинках за кілометр від епіцентру повилітали.

Дивіться також – в InformNapalm повідомили, що ЗСУ таки могли вдарити по Криму: відео