У Тернопільському ОТЦК запевнили, що загиблий український військовий не брав участі в бойових діях. За їхніми словами, він помер під час проходження навчання.

Дивіться також Запроторили у тюрму за "шпигунство": у Росії довели до смерті 71-річного українця з Донеччини

Чоловік із Тернополя загинув на 9 день після мобілізації

Мобілізований Микола Ірзайкін загинув через дев'ять днів після вступу на службу. У Тернопільському обласному центрі комплектування та соціальної підтримки зазначили, що причиною смерті українського військового стала гостра легенево-серцева недостатність.

В організації поінформували, що військового Ірзайкіна призвали на військову службу за мобілізацією 1 лютого 2024 року Тернопільським ТЦК та направлено до навчального центру для проходження навчання на посаді курсанта навчального взводу відповідної військової частини.

Проте 9 лютого на ім'я начальника відомства від командування військової частини надійшло повідомлення про його смерть внаслідок гострої легенево-серцевої недостатності. В Тернопільському ОТЦК та СП зазначили, що родину військовослужбовця про це також повідомили.

Нагадуємо, що всі призвані до лав ЗСУ військовослужбовці направляються до навчальних центрів для проходження двомісячного курсу базового військового вишколу, після чого проходять курс за своєю спеціальністю,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 10 лютого про смерть 35-річного мобілізованого повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Віддали своє життя за Україну

  • На фронті загинув депутат із Брод Микола Габа. Від початку російської агресії чоловік взявся за зброю – воював в АТО. Після цинічного нападу на Україну Росії 24 лютого 2022 року Габа повернувся до війська. Останній подих за батьківщину захисник віддав 8 лютого на Бахмутівському напрямку.
  • На Волині 9 лютого провели в останню путь захисника Сергія Дукельського. Військовий поліг в боях за рідну землю на Запоріжжі. Воїн був жителем міста Нововолинськ. Йому назавжди залишилося 36 років.
  • Під час виконання бойового завдання загинув льотчик Владислав Риков. Він боронив країну від початку повномасштабного вторгнення і мав 385 бойових вильотів.