Втім, будуть деякі водойми на яких буде дозволено відпочивати. Про це в етері телемарафону заявив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає 24 Канал.

Дивіться також Уламки дронів впали на склад промислового підприємства під Миколаєвом: виникла масштабна пожежа

Що буде із відпочивальниками, які порушуватимуть правила

Їх з'їдять крокодили. Вони не можуть порушувати правила, тому що там зона небезпечна, тобто там є і фортифікації, і міни, і таке інше. Вони (порушники – 24 Канал) не зможуть фізично це робити,
– заявив Кім.

Втім, це не стосується внутрішніх річок та водойм, адже таких заборон ніхто не видавав. Очільник ОВА заявив, що влада буде сприяти тому, щоб люди могли відпочивати на водоймах, які не є небезпечними.

"Тому нічого з ними не буде, але там де не можна, то от там точно нікого не пустять. А там, де це є безпечно, чи перевірено, ми будемо дозволяти працювати та відпочивати", – повідомив він.

За словами Кіма частина водойм буде під охороною, а до іншої "страшно їздити", адже вони розташовані в зоні обстрілів, де навіть цивільні машини обстрілюються FPV-дронами, тому там просто неможливо купатися.

Як буде проходити пляжний сезон в Одесі

  • Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що у 2024 році влада планує відкрити додаткові пляжі в Одесі, а також Одеському та Ізмаїльському районах.
  • Зокрема, він розповів про те, що минулого року відкрито було 6 пляжів, втім, цього року їх кількість збільшать до 20.
  • За словами Кіпера, людей не спинити, адже вони хочуть отримати натуральний вітамін у вигляді одеського сонця. Водночас відповідні пляжі дадуть змогу відпочити та оздоровитися військовослужбовцям.
  • Зокрема, місцева адміністрація Києва повідомила, що через дію воєнного стану відкриття пляжного сезону в Києві у 2024 році також не буде. Окрім цього в КМДА не рекомендують громадянам відвідувати пляжі та зони відпочинку.