В одного з убитих чоловіків були зв'язані ноги

Українські правоохоронці виявили братську могилу на території села Новофонтанка Баштанського району, що в Миколаївській області. Районна прокуратура розслідує вбивство людей.

Це важливо Україна встановила першого підозрюваного у вбивствах в Бучі – це командир Сергій Колоцей

Повідомляється, що у спільній могилі знайшли тіла двох місцевих жителів. Як ідеться у повідомленні, на тілах убитих виявили сліди вогнепальних поранень та катувань.

Зокрема, в одного з чоловіків були зв'язані ноги. Точна причина смерті буде встановлена за результатами судово-медичної експертизи.

У прокуратурі зазначили, що поряд з місцем поховання знайшли сліди перебування російських військових.

Звірства російських військових в Україні

Про звірства російських військових в Україні стало відомо наприкінці березня, коли Збройні Сили України вибили окупантів з Київщини.

У Бучі, Бородянці, Ірпені, Гостомелі та інших населених пунктах Київської області почали фіксувати моторошні злочини росіян. Окупанти катували мирних людей, ґвалтували, грабували та вбивали.

Головорізи Путіна навіть мучили тварин: вбивали собак і котів та їли їх. Місця масових поховань продовжують виявляти. Нещодавно у Бучанському районі виявили могилу, де були тіла трьох закатованих людей.

Тільки на Київщині, за попередніми даними, жертвами російських звірств стали понад 1 200 мирних людей.

Увесь цивілізований світ засудив дії Росії, звинувативши Кремль у скоєнні воєнних злочинів. Окремі країни, серед яких – Канада, Естонія, Латвія, назвали дії Росії геноцидом українців. Звірства росіян на Київщині призвели до нових більш жорстких санкцій проти Москви.

Через це російські військові почали приховувати свої злочини в блокадному Маріуполі, де кількість жертв набагато більша. Вони навіть розгорнули мобільні крематорії.

Наприкінці квітня були опубліковані супутникові знімки вже третього місця масового поховання поблизу Маріуполя. У середині квітня повідомлялося, що в Маріуполі вже загинуло близько 22 тисяч людей. Ще понад 100 тисяч людей досі перебувають у місті.

Варте уваги – братські могили і люди під завалами: жахливі кадри з Бородянки: дивіться відео