Про чергове успішне знищення ворога повідомили наші десантники. Їхній побратим із 79 Миколаївської бригади збив російський штурмовик Су-25 "Грач".

До теми ЗСУ майже вщент знищили "еліту" збройних сил Росії, яку готували для війни з НАТО

На одному з напрямків, військовослужбовець підрозділу протиповітряної оборони 79 окремої десантно-штурмової бригади Миколаїв ДШВ ЗС України успішно збив російський штурмовик Су-25 "Грач",
– повідомило командування десантно-штурмових військ.

Українські воїни наглосили, що цей літак російських окупантів був броньований. Та для нашого героя це не стало проблемою Він його успішно приземлив пострілом з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла".

Наш герой-зенітник прийшов до війська боротися за рідну землю добровольцем по мобілізації. За час підготовки отримав відповідну спеціальність, про що свідчить збитий "Грач".

Українці нищать російських окупантів

  • Схожі випадки з нашими героями трапляються часто. Воно й не дивно, бо вони захищають свою зкмлю. Отже, надзвичайно мотивовані та мають високий бойовий дух. Наприклад, командування повідомляло, що стрілець-зенітник 81 окремої аеромобільної бригади з допомогою ПЗРК "Stinger" збив російський вертоліт Мі-24. Підрозділи протиповітряної оборони ДШВ й надалі продовжують виконувати бойові завдання та ефективно знищувати засоби повітряного нападу противника.
  • А ворожі Су-25 "Грач" наші воїни також збивають не вперше. Ще в травні у Запорізькій області нацгвардієць в одному з районів виконання завдання збив такий російський штурмовик. Ба більше, цей випадок був особливий бо наш герой уже вдруге за місяць збивав літак росіян. Відповідно цим завдав значних втрат російській окупаційній армії. Тим більше, що це був військовий строкової служби.
  • Та абсолютно кожен із підрозділів української армії докладається до того, аби якнайшвидше вибити окупантів з нашої території. Наші військові нищать як особовий склад ворога, так і його техніку й не втомлюються хвалитися новими успіхами в цьому напрямку. Наприклад, воїни 93 бригади Холодний Яр за одну добу знищили 11 одиниць ворожої техніки, серед якої були танки, БМП, бойові машини "Рись". З такими героями перемога точно не забариться.

Скоро втрати росіян будуть ще більшими, бо ми маємо нову зброю: дивіться відео