Милі фото та незвичну історію пригод посума розповіла докторка антропології цього університету Брі Блейкман на своїй твітер-сторінці.

Дивіться також: Мама зв’язала копію сина-підлітка, бо він почав проводити з нею менше часу: фото

Як з’ясувалось, посум провалився крізь стелю і в паніці почав бігати по офісу. Коли вийшло сонце, то забився в кут і сидів там. Посуми – нічні тварини.

Зайшла в офіс і подумала, що нас пограбували – таким розбитим він виглядав. А потім побачила цього малюка, який сховався за моїм комп'ютером,
– написала Блейкман.

Вона викликала експертів, аби ті допомогли спіймати милого розбійника і перевезти його на волю. Фахівці взяли спеціальну клітку для посумів і свіжі фрукти. Щоб не лякати тварину, вони збиралися почекати, поки він сам забереться в клітку.

Однак посум вирішив самостійно покинути офіс, не забувши з'їсти морквину. Користувачам дуже сподобався невинний вигляд посума, а його фото миттєво стало мемом.

Посуми – нічні тварини з милими довгими хвостами. Мешкають в лісах Австралії, Тасманії та Індонезії, звичайно живуть групами до дванадцяти особин, ведуть деревний спосіб життя. До раціону харчування входять комахи, солодкі фрукти, солодкий сік деяких видів евкаліптів. Може робити надзвичайно довгі стрибки і при цьому довільно змінювати напрямок.

мем 24 каналу
Мем 24 каналу

мем 24 каналу
Мем 24 каналу

мем 24 каналу
Мем 24 каналу

мем 24 каналу
Мем 24 каналу

мем 24 каналу
Мем 24 каналу

"Коли ти запізнився на останній автобус і чекаєш, поки мама забере тебе"

Поссум мем

"Коли ти вже не можеш працювати, але ще цілу годину повинен сидіти в офісі"

Поссум меми

"Я, коли намагаюся залишатися позитивним у понеділок"

Поссум мем

"Коли ви думали, що у вас на подарунковій картці залишилось достатньо для покупки, але касир говорить інше"

Мем поссум