Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв'ю для 24 каналу.

До теми: Хто така Альона Бабакбіографія очільниці Міністерства розвитку громад і територій

Бабак підкреслила, що чутки щодо її відставки поширюють не представники команди президента Зеленського.

Це – спеціальна дискредитація та маніпулювання суспільною думкою. Адже це – інформація не від Кабміну, не від парламенту, який має ці повноваження, і навіть не від Офісу Президента,
– наголосила вона.

Й додала, що у політиці ніколи немає нічого стабільного, можуть бути різні неочікувані речі. Проте наразі інформація щодо її звільнення не є офіційною позицією уряду чи парламенту.

"Я лише можу припускати, що є люди, які зацікавлені у моїй відставці. Ба більше, з тексту, який є у публікаціях, беруться лише дві сфери діяльності міністерства – будівництва та децентралізації. На них і порівнюють начебто ефективність моєї роботи", – зазначила Бабак.

За словами чиновниці, загалом міністерство відповідає за формування та частково реалізацію семи державних політик. Зокрема за сфери:

• централізованого водопостачання та водовідведення;
• теплопостачання;
• поводження з побутовими відходами;
• децентралізацію – реформу місцевого самоврядування та територіальну організацію влади;
• архітектурну діяльність та містобудування (будівництво – як окремий блок);
• регіональну політику та розвиток регіонів.

"Тобто є дуже широке коло відповідальності у міністерства. Я думаю, що зацікавленими в тому, щоб дискредитувати мою діяльність, є представники олігархічних груп, які пов'язані зі сферою будівництва", – переконана Бабак.

Я розумію, хто стоїть за тими чи іншими групами. Чому я називаю їх олігархічними? Бо це ті, у кого є гроші, і хто мав або має владу,
– запевнила вона.

І пояснила: ці люди незадоволені тим, що політика міністерства змінилася в напрямку наведення порядку у сфері містобудування, планування територій та архітектурно-будівельного контролю.

Альона Бабак про чутки щодо своєї відставки: дивіться відео

Читайте повний текст ексклюзивного інтерв'ю та дивіться відео розмови згодом на сайті 24 каналу.