Поки Борис Джонсон намагається зробити все для перемоги України над російськими окупантами, його урядовці вирішили здійснити саботаж. Вони масово йдуть у відставку та заявляють, що на такий крок мав би піти сам Джонсон.

Читайте також Нова стратегічна концепція НАТО: як вона вплине на Україну та вдарить по Росії

Демарш британських міністрів

Ще шість міністрів з уряду Бориса Джонсона вирішили заявити про те, що йдуть у відставку. Про своє рішення на нараді Джонсону повідомили Кемі Баденок, Джулія Лопес, Лі Роулі, Ніл О’Брайен, Алекс Бургарт і Мімс Девіс.

Як повідомляють ЗМІ, Борис Джонсон загалом отримав 38 листів, в яких урядовці, їхні помічники та інші посадовці повідомляють про те, що йдуть у відставку. Вони закликали подати у відставку самого Джонсона, але той відповів їм відмовою.

Міністри, які вирішили піти у відставку, заявляють про те, що "Торі все потрібно починати заново", а також вони скаржаться особисто на Джонсона та вимагають його відставки.

Джонсон допомагає Україні

З перших днів повномасштабної війни Росії проти України британський прем'єр Борис Джонсон став нашим активним союзником. Він першим здійснив візит до Києва та визнав, що реакція світу на анексію Криму підштовхнула росію до повномасштабного нападу.

Також він постійно оголошує про все нові пакети військової допомоги і закликає всім докладати максимальних зусиль для перемоги України.

Дивіться також – чому в уряді Джонсона виник скандал: відео