Але, як наголосив спікер Міноборони, ідеться лише про найближчу перспективу. Повністю відкидати таку можливість не можна.

До теми На Київщині від рук окупантів загинуло понад 1 000 цивільних, – поліція

Ворог може почати новий наступ із Білорусі. Мотузник додав, що це залежатиме від "здобутків" росіян у Донецькій і Луганській областях.

Знову ж таки, для успішного наступу потрібно створити ударне угруповання. Зараз на території Білорусі залишаються деякі батальйонні тактичні групи Росії, вони здійснюють певні демонстративні дії, тим самим тримаючи наші підрозділи напоготові,
– додав спікер Міноборони.

Київ залишається "ласим шматком" для Росії

У Міноборони розуміють, що росіяни знову можуть повторно піти на столицю. Але для цього їм потрібна величезна кількість військ, оскільки Київ постійно нарощує свою оборону.

Київ – це, безумовно, ласий шматок для російських окупантів. Зараз столиця добре укріплена і готова до оборони. Причому рівень цієї оборони не знижувався, а навпаки постійно удосконалюється. Якщо Росія колись і повернеться до питання наступу на Київ, то для цього їм треба буде зібрати величезну кількість військ. А зараз їм потрібна перемога на Сході,
– сказав Мотузняк.

До теми – Росія втратила 30% наступального угруповання, – Мусієнко: дивіться відео