Секретар Ради національної безпеки й оборони в ефірі телепередачі прокоментував необхідність подальшої роботи з мінськими домовленостями.

Читайте також Сподівань нема, але треба терпіти, – Кравчук про мінський формат

З мінськими угодами слід працювати

Якщо казати про ситуацію щодо мінських домовленостей, то в тому вигляді, в якому вони є, це повний абсурд,
– зазначив Данілов.

Він наголосив, що їх не денонсують, тому з мінськими угодами треба працювати, бо інших немає. Водночас, переконаний секретар РНБО, виконати ці домовленості у їхньому поточному вигляді неможливо.

"За наявності російських танків, БТРів, російських генералів, російських офіцерів на нашій українській території проводити вибори – це нонсенс", – пояснив Данілов. Крім того, він зауважив, що в мінських домовленостях не прописано що "Путін мав видати 630 тисяч російських паспортів".

Секретар РНБО підсумував, що потрібно "сідати й домовлятись" для припинення війни, "щоб не вбивали наших хлопців і дівчат".

Мінські домовленості не працюють: причина

  • Мінський формат не дає результатів через блокування та неадекватні вимоги представників країни окупанта.
  • Водночас вихід з угод може зіграти на руку Росії, яка у такому випадку звинуватить Україну в небажанні досягати миру на Донбасі.
  • Нещодавно Леонід Кравчук заявив, що розуміє "недолугість" мінського формату переговорів. Останніми роками він не приносить результатів, хоча свого часу спинив російську агресію.