Лише на останньому аукціоні з'явились претенденти на купілю собаки. Про це повідомила теперішня власниця Тори Валерія Коломієць на своїй фейсбук-сторінці.

Важливо Скандал з продажем собаки на аукціоні: чому Мін'юст відбирає тварин у їхніх власників

Заступниця глави Мін'юсту пояснила, що вчинила так бо знала – про долю тварини всі забудуть досить швидко. Претенденти, які доторгувались до 11 тисяч, просто не заплатили грошей.

Ми зараз активно шукаємо кінологічну службу, якій Тору можна віддати на перевиховання, де їй дадуть "освіту", де за неї будуть дбати і гуляти – і це будуть робити професіонали поряд з якими вона навчиться бути слухняною та більше не становитиме небезпеки для суспільства,
– розповіла Коломієць.

Чому собаку забрали у власників та виставили на продаж

Коломієць пояснила, що суд прийняв рішення забрати собаку у власників із містечка Лиман Донецької області, оскільки ті не приділяли достатньо часу на її виховання. Сусіди, що живуть біля вже колишній власників, скаржились на напади собаки. Тора кусала, за їхніми словами, не лише тварин, а й людей.

Перший господар пітбуля Костянтин розповів, що 5 років тому цуценя йому подарував знайомий, повідомляє ТСН. Він переонував, що ссобаку виховував, хоча виводив гуляти раз на день.

Ймовірно, Тора тепер пр

Знайте більше Час згадати скандал із нардепом і пенсіонеркою: Мін'юст продає собак за борги господарів

Мін'юст більше не продаватиме собак

Коломієць наголосила, що вже подані зміни до законодавства які не лише унеможливлять подальший продаж домашніх тварин через торги ще й вирішать проблему з долею таких, як Тора.

Очікуємо прийняття КМУ сьогодні і ВРУ – уже по мірі важливості врегулювання цього питання для народних депутатів України,
– зазначила вона.

Чому держава відбирала тварин у їхніх власників

  • Міністерство юстиції справді мало право відбирати тварин у їхніх власників. Часто це йшло на користь тваринам, яких забирають через неналежне утримання.
  • Іноді тварин забирають за борги. Водночас у міністерстві уточнюють, що як правило мовиться про свійських тварин, які мають вартість.
  • Якщо тварина є домашнім улюбленцем, її дешево викуповують назад власники через родичів або близьких.