Проїзд мостом через річку Ірпінь з 3 листопада відкрито в обидві сторони на трасі М-06 Київ – Чоп. Відновлення мосту розпочалося після повної деокупації Півночі України.

До речі Для відбудови України створять наймасштабнішу електронну систему у світі

Відновлення мосту розпочалося після звільнення Півночі

Заступник керівника глави ОП Кирило Тимошенко повідомив, що менш ніж за два місяці на залишках старих конструкцій відновили лівий проїзд мосту.


У Стоянці відновили міст через річку Ірпінь / Фото Мінінфраструктури

Після цього у травні відновили рух трасою М-06 для вантажного автотранспорту та розпочали капітальну відбудову правої частини зруйнованого мосту. Тепер міст повноцінно запрацював.


Відновлений міст через річку Ірпінь / Фото Мінінфраструктури

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що цей міст став суттєвою перешкодою для планів окупантів "взяти Київ за три дні".

Україна відновлюватиме інфраструктуру за кошти Росії

  • У Європейському Союзі через війну Росії проти України заморожені активи 90 російських осіб. З початку повномасштабного вторгнення в ЄС вже заморозили понад 17 мільярдів євро російських активів.
  • Комісар ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерс нещодавно висловився про те, що ці кошти варто спрямувати на післявоєнне відновлення України.
  • Президент Володимир Зеленський у серпні назвав приблизну суму, яка буде необхідна Україні на відновлення. Йдеться про 600 – 800 мільярдів доларів.
  • Міністр фінансів України Сергій Марченко повідомляв, що для післявоєнної відбудови України необхідний бюджет — близько 38 мільярдів доларів на рік.

Вас це може зацікавити – економіст сказав, скільки років треба на відбудову України: дивіться відео