Мовиться про міста та регіони-побратими в Україні та Європі. Відповідну заяву 27 квітня зробила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

До теми Євросоюз активно працює над 6-м пакетом санкцій проти Росії, – фон дер Ляєн

Для покращення повсякдення та майбутнього

Політикиня таким чином відповіла на такий запит Президента України Володимира Зеленського. Вона подякувала за те, що він почав дискусію на цю важливу тему.

Міста й регіони ЄС допоможуть у відновленні своїх побратимів в Україні. Ми допоможемо вам відбудуватися і разом підемо її європейським шляхом,
– підкреслила голова Єврокомісії.

Невдовзі почнеться розширення кількості міст-побратимів і регіонів-побратимів між народами ЄС та України. За словами фон дер Ляєн, співпраця "рівний-рівному" на всіх місцевих та регіональних рівнях дозволить пришвидшити відбудову України. Адже сила Європи базується на тому, що громадяни невтомно працюють над покращенням повсякдення та майбутнього наших дітей.

Звернення Урсули фон дер Ляєн: дивіться відео

Інші країни допомагатимуть Україні

9 квітня Велика Британія заявила, що стане патроном відновлення Київської області. Держава надаватиме не тільки фінансову допомогу. Адже відбуватиметься й залучення провідних фахівців.

Також невдовзі після цього підтвердила підтримку програми відновлення й влада Швеції. Наразі ведуться перемовини щодо того, коли саме почнеться залучення цієї допомоги партнерів.

Напередодні – Україна різко відповіла Австрії щодо членства в ЄС: дивіться відео