Місцеві ЗМІ розповідають, що учасники мітингів намагалися штурмувати урядовий квартал. До партії "Шор" приєдналася PACE, лідер якої Георгій Кавкалюк в розшуку.

До теми У мережі поширюють відео "руху румунських військ до кордону з Молдовою": що кажуть у Бухаресті

Між мітингарями та правоохоронцями сталися сутички. Протестувальники вимагали відставки президентки Майї Санду.

Сутички з поліцією: дивіться відео

Приїхав з Росії на протест проти Санду

Журналіст вирішив поспілкуватися з одним з учасників протестів у центрі Кишинева. Проте той російською заявив, що не розуміє румунської мови, якою до нього звернулися. Хлопець сказав, що йому 21 рік і він не з Молдови.

Я з Росії,
– зазначив протестувальник.

Учасник мітингу зізнається, звідки приїхав: дивіться відео

Їхали автобусами

За інформацією видання NewsMaker, після перших затримань учасники протесу перестали проривати кордон поліції. Вони встановили сцену перед міською радою Кишинева. Проросійські мітингарі вимагали від влади Молдови сплатити рахунки населення за газ, опалення та електрику за всю зиму.

Людей на протест привозили автобусами. Кілька з них зупинили у Ставченах. Правоохоронці вважають, що деякі одиниці транспорту не відповідають технічним нормам і можуть навіть загорітися. Пасажири перекривали дорогу та вимагали, щоб їм дозволили їхати.

Що відбувається в Молдові: останні новини

  • Угорський лоукостер WizzAir зупинив всі рейси з і до Кишинева. Причиною є небезпека в повітряному просторі.
  • Служба розвідки та безпеки Молдови затримала двох чоловіків, які планували підривну діяльність. Вони збирали інформацію й вдавали, що є звичайними туристами.
  • Депутат від партії влади Молдови "Дія і солідарність" Оазу Нантой заявив, що Київ може бити по Придністров'ю.