Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

Дивіться також Вчора було бойове застосування по ворожих літаках на відстані понад 150 кілометрів, – Олещук

Чи не щодня розрахунки зенітних ракетних військ Повітряних сил полюють на російські винищувачі. Буквально вчора було бойове застосування по ворожих літаках на відстані понад 150 кілометрів,
– повідомив Олещук.

Він також зазначив, що Повітярні сили працюють і сьогодні! За словами Олещука, наразі результат бойової роботи – перевіряють.

"Так, ворог продовжує атакувати наші позиції керованими авіабомбами, але підлітати надто близько уже не наважується", – додав Олещук.

За словами генерала, після значних втрат – літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та винищувачів Су-34/Су-35, окупанти суттєво знизили кількість авіаударів КАБами.

В Росії ведуть дискусії

Водночас Олещук повідомив, що серед російських пілотів уже почались певні "дискусії" щодо рішень військового керівництва – посилати їх в один кінець.

Такі розмови, а можливо і саботаж, під час виконання завдань окупантами, лише зростатимуть, коли Повітряні Сили отримають від західних партнерів більше інструментів для захисту нашого неба від повітряних атак ворога,
– пообіцяв Олещук.

Росія втрачає авіацію

  • Від початку 2024 року станом на сьогодні, 8 березня, Повітряні сили збили 15 російських літаків, включно з двома бортами ДРЛВ А-50.
  • Британський уряд повідомив, що українські військові збивають літаки російської армії у 20 разів швидше, ніж їх здатні виробляти в Росії