Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань у коментарі 24 каналу.

Читайте також: У Карпатах випало понад метр снігу: казкові фото та відео

За його словами, останні дні січня буде відлига, а температура повітря підніметься до позначки +2 градуси тепла.

Вже з 4-5 лютого температура повітря буде знижуватися кожного дня на кілька градусів. До 20-х чисел можливі сильні морози – до -25-30 градусів. Найбільше похолодання варто очікувати жителям північних та східних областей.

Незначне потепління і відлига прийде в Україну лише після 25 лютого.

Але триватиме відлига всього пару днів, і на зміну їй знову повернуться морози. Такі морози збережуться навіть в перший тиждень березня, коли очікується до -7-14 градусів морозу. Загалом, зима зсувається, так як погода більше працює за старим стилем, а не по новому, як живемо ми,
– наголосив синоптик.

За його його словами березень буде холодний, тож "будемо кататися на санках". Перший місяць весни прийде зі снігом, лише 26-27 числа можливе потепління і мокрий сніг з дощем.

Якою буде погода у лютому? Погода у лютому буде доволі мінливою. В останній місяць зими українцям варто очікувати різкі перепади температури – від лютих морозів та снігопадів до відлиги та незначного потепління. Снігопади пройдтьу перших числах місяця, 8-9 та з 17 по 19 лютого. Наприкінці зими у більшості областей можливий сніг з дощем.