Люди записують відео зі словами вдячності та побажаннями повернутися додому.

Читайте також: "Росія, поверни моряків": з таким гаслом українці мітингують під стінами російського консульства

Українці висловлюють свою підтримку полоненим і їхнім рідним: "Шановні хлопці, тримайтеся, вся Україна з вами. Вся Україна вас підтримує, вам допомагає. Ми з вами серцем, ми з любов'ю, тримайтеся". "Шановні наші чоловіки, сини, батьки чиїсь, тримайтеся, ми з вами". "Дорогі хлопці, військові моряки, тримайтеся. Україна вас буде підтримувати". "Я підтримую хлопців, хай тримаються, все буде добре".

Відео: українці підтримають полонених військових

Записали звернення до українських хлопців і військові з передової на Донбасі.

"Хлопці, тримайтеся! Ми єдиний воєнний організм, тому в будь-якому випадку з вами. Ми вас витягнемо". "Ми зробимо все, щоб вирвати вас із лап цих орків. Вас чекають рідні, батьки і вся Україна". "Всі воєнні кореспонденти та журналісти разом з вами. Ми зробимо все, аби ви повернулися додому до своїх рідних", – йдеться у відеозверненні.

Українські військовослужбовці записали відео на підтримку полонених моряків:

"Всі вони ще діти, ми за них дуже переживаємо, хай їх Бог охороняє, і хай вони всі щасливо повернуться додому". "Я дуже хочу щоб всі намагались зберігати спокій, щоб всі у тому спокої якось жили, і морально підтримували один одного, бо коли ми підтримуємо один одного – ми сила, нас тоді ніхто не подолає". "Хочеться побажати їх батькам терпіння, я не уявляю, як це можна витримати, тримайтеся", – бажають люди зі всієї України.

Українці відзняли зворушливе відео на підтримку полонених моряків

Якщо вам небайдужа доля військових, надсилайте нам своє відео зі словами підтримки у соцмережах з хештегом #МорякиТримайтесь. Ми знаємо, що навіть на відстані нашим героям важливо, що про них пам'ятають і роблять все можливе для їхнього звільнення.

Нагадаємо, що 25 листопада Росія вдалась до відвертої агресії в Азовському морі. Прикордонний корабель РФ протаранив рейдовий буксир українських військових. При цьому командування ВМС України наголошує, що два малих броньованих артилерійських катери та рейдовий буксир ВМС ЗСУ переходили з порту Одеси до порту в Маріуполі планово і відповідно до міжнародних норм.