Відповідну заяву Москаль написав ще у п'ятницю, 7 червня. Фото документа очільник Закарпатської ОДА розмістив на своєму сайті.

Читайте також: Чи з'являться у партії Порошенка нові обличчя: коментар експерта

Прошу припинити моє членство в політичній партії Блок Петра Порошенка "Солідарність". Також повідомляю, що складаю з себе повноваження голови Закарпатської територіальної організації політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність",
– мовиться у заяві.

Зазначимо, що Геннадій Москаль відразу після президентських виборів, 23 квітня, написав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської облдержадміністрації за власним бажанням.

Москаль вихід з партії
Заява Москаля про вихід із партії "Європейська Солідарність" Порошенка

Що відомо про Геннадія Москаля?

Український політик та правник, генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук, доцент. Був заступником голови МВС, очолював міліцію Криму (задовго до анексії), міліцію Дніпропетровщини та Закарпаття. Вперше очолив Закарпатську ОДА у 2001 році.

Далі був головою Держкомітету у справах національностей та міграції. Очолював Луганську ОДА у 2005-2006 роках. Потім став постійним представником президента у Криму, а після цього – заступником голови СБУ.

Кілька разів був народним депутатом – від "Нашої України – Народної Самооборони" та фракції партії "Батьківщина". У парламенті був заступником голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

У вересні 2014 року знову очолив Луганщину – але вже обласну військово-цивільну адміністрацію. З 15 липня 2015 року – знову голова Закарпатської ОДА.