Ці об'єкти були розташовані на важливих залізничних шляхах країни-агресорки. Через горіння релейних шаф рух для потягів був ускладнений.

Дивіться також Пожежа і вибух на тракторному заводі у Челябінську: там могли ремонтувати військову техніку

У Росії горять релейні шафи

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли, що на території Росії все частішають збої в роботі залізниці. Так, серйозні ускладнення логістики для російських поїздів спричинені виведенням з ладу залізничних релейних шаф.

Зокрема, в останні дні листопада 2023 року на важливих ділянках російської залізниці згоріли два об'єкти:

  • релейна шафа поблизу населеного пункту Лазєнкі Новопєрєдєлкінского району Московської області;
  • релейна шафа поблизу населеного пункту Артєм'єво міського округу Домодєдово.

Внаслідок спеціального заходу, реалізованого спільно з рухом опору, рух поїздів на вказаних ділянках було паралізовано,
– сказали в ГУР МО.

Крім того, у ГУР МО показали кадри, як саме здійснювали підпал релейних шаф у Московській області. На відео видно, що горіли залізничні об'єкти доволі потужно.

Як горіли релейні шафи у Московській області / Відео ГУР МО

Наостанок в українській розвідці наголосили, що вогонь, хаос і параліч на російській залізниці ― ще один наслідок злочинної війни проти України.

Раніше вибух пролунав на російській залізниці у Сибіру

  • СБУ 30 листопада розповіла, що у Бурятії підірвали Північномуйський тунель імені Бессолова. Це була вдала операція української служби разом із представниками руху опору у країні-агресорці.
  • Представники служби зазначили, що під час руху вантажного поїзда спрацювали 4 вибухових пристрої. Зараз на місці працює фсб, залізничники безуспішно намагаються мінімізувати наслідки.
  • Варто наголосити, що Північномуйський тунель імені Бессолова фактично єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між Росією та Китаєм. Наразі залізничну дорогу повністю паралізовано.