Про це 24 каналу розповів правозахисник Марк Фейгін. У Росії немає сил, аби знову повернутися у Бучу, Ірпінь та Гостомель.

До теми Росія накопичує війська і планує новий наступ, – Костенко

"Де ці війська? Це означає, що треба "зняти" їх зі Сходу України й відправити туди, де вони вже були. А що тоді на Сході?", – зазначив правозахисник.

За словами Фейгіна, можливо, у Кремля справді є якісь плани щодо цього й хтось каже, що тепер їхня армія вже впорається. Однак навіть якщо Росія таки зможе поповнити свій особовий склад, то вона не забезпечить його озброєнням.

Марк Фейгін

Правозахисник

У них танки Т-60 з'являються на Сході. Це говорить про те, що вони просто вже не мають озброєння. Рухатися на Київ немає з чим.

Як зазначив Фейгін, тепер російські окупанти намагатимуться закріпитися на тих територіях, які вони тимчасово окупували.

"Чесно кажучи, я не розумію, з чим їм наступати й куди йти. Москві потрібен перепочинок", – додав правозахисник.

Війна Росії проти України: важливі новини

  • Українські військові протягом 28 травня відбили 7 атак російських окупантів в зоні Операції Об'єднаних сил. Ще на трьох локаціях наразі тривають бої.
  • Російські ракети влучили у завод у Кривому Розі. Внаслідок цього підприємство майже зруйноване.
  • Окупанти вкотре підступно обстріляли Сумську область. Вони запустили некеровані ракети з літака.
  • За даними Генштабу, підрозділи Збройних Сил України пішли в атаку на території Херсонської області. Росіяни були змушені відступити й тепер обороняються на невигідних рубежах.
  • На Луганщині точаться важкі бої. Російські військові впритул наблизилися до Сєвєродонецька. Через це шляхи виїзду з міста ускладнені.
  • Українські захисники на Півдні здійснили контрнаступ. Вони завдали російським окупантам серйозних втрат.
  • Окупанти зранку 28 травня обстріляли житловий квартал Миколаєва. Внаслідок цього загинула жінка, а ще 7 людей постраждали.

Фейгін припустив, що робитиме Росія найближчим часом: дивіться відео