Про це у фейсбуці повідомив Роман Цимбалюк. Раніше він був єдиним українським журналістом у Росії, але у січні 2022 року повернувся в Київ через загрозу особистій безпеці.

До теми Російський воєнний корабель таки пішов по курсу: як перемога України стала ганьбою Путіна

На борту могло перебувати 510 людей

За словами Цимбалюка, 14 квітня близько 10:00 до окупованого Севастополя прибули 14 моряків з атакованого українськими захисниками судна, зокрема – начальник його медичної служби.

"Військові прибули до причалу на швидкісному катері, де на них вже чекали машини швидкої допомоги. Доля решти 496 членів екіпажу невідома", – зазначив він у дописі.

Що сталося з крейсером "Москва"

Надвечір 13 квітня у мережі з'явилася інформація про те, що на російському крейсері спалахнула пожежа. Це визнали й у проклемлівських ЗМІ. Втім, причин інциденту не оголошували. Вже наступного дня в ЗСУ офіційно заявили, що у "Москву" поцілила українська ракета "Нептун". Це спричинило серйозні ушкодження.

За словами колишнього заступника начальника штабу ВМС України Андрія Риженка, більше таких крейсерів у російському флоті немає. Водночас видання Forbes пише, що "Москва" стала найдорожчою російською технікою, яку знищили ЗСУ.

Не просто корабель – щ о відомо про "Москву": дивіться відео